valcom - Agencja Nieruchomości Panel Administracyjny
Agent    Hasło
Polski English
Strona główna Wyślij E-mail Dodaj do ulubionychOTWOCK (022) 779 44 72    MOKOTÓW (022) 845 46 99    URSYNÓW (022) 622 20 12    GÓRA KALWARIA 0 601 749 942

Dlaczego u nas ?


W grupie podmiotów oferujących do sprzedaży nieruchomości, w tym działki, znalazły się agencje nieruchomości, które otrzymują wynagrodzenie lub prowizję za kojarzenie kuujących ze sprzedającymi. Zależy ono od atrakcyjności oferty, czasu jaki zleceniodawca wyznaczył na wykonanie zlecenia i od popytu.

Pośrednicy pełnią funkcję czynnika stymulującego rozwój rynku nieruchomości. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polega na wykonaniu czynności zmierzających do zawarcia umów:

 • Nabycia lub zbycia praw do nieruchomości

 • Najmu lub dzierżawy nieruchomości

 • Nabycia lub zbycia własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego lub prawa do domu jednorodzinnego spółdzielni mieszkaniowej.

   

  Pośrednik doprowadzający do zawarcia transakcji, czyni to w sposób najkorzystniejszy finansowo dla swojego zleceniodawcy. Pośrednik nie tylko oszczędza czas zleceniodawcy, gdyż wykonuje czynności mające doprowadzić do zawarcia transakcji za niego, lecz przede wszystkim wie, jakie czynności podjąć jak je przeprowadzić, aby w ogóle w możliwie najkrótszym czasie doszło do transakcji. Pośrednik nie ogranicza się tylko do wykonania tych czynności, lecz zapewnia stronie bezpieczeństwo dbając o sprawdzenie wszelkich okoliczności prawnych i faktycznych, związanych z transakcją i jej przedmiotem. Posiadając licencję państwową ma nie tylko odpowiednie uprawnienia, ale jest również ubezpieczony specjalną polisą, aby transakcję dokonać szybko i skutecznie. Współdziałając zaś z bankami pomaga klientowi w uzyskaniu dogodnego kredytu hipotecznego.

   

   

     

 

Valcom Futbol

NASI PARTNERZY

mBank BANK PEKAO S.A. Powszechny Dom Kredytowy notus

Agencja Reklamowa Warszawa - Creative House Media | Skrypt: www.devell.pl | Odwiedziny: 30953